Zjarr në një pallat në Durrës, zbulohet shkaku

47
Foto Ilustruese

Një zjarr i madh ka pëfshirë në orët e mbrëmjes një pallat në Durrës, pranë policisë.

Bëhet e ditur nga hetimet paraprake se shkak i zjarrit është bërë aspiratori, i cili është përfshirë nga flakët.

Ndërkohë forcat e shumta zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe për të shuar flakët.

Po ashtu në vendin e ngjarjes, pas alarmit, kanë mbërritur edhe ambulanca dhe forca të shumta policie.

Nuk ka të dhëna për të lënduar.