Zjarr në një magazinë në Tiranë, panik në qëndrën tregtare

185

Përfshihet nga flakët një magazinë në një qendër tregtare në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 16:40, tek “Casa Italia”.

Sherbimet e zjarrëfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 24.03.2021, rreth orës 16:40, tek “Casa Italia” ka rënë zjarrë në një magazinë.

Sherbimet e zjarrëfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.