“Zihen për gjithçka”/ Izolim i veçantë, çifti në karantinë me 5 vajzat e tyre

182

Izolimi nga koronavirusi është gjithashtu një mundësi e mirë për të kaluar kohë me familjen.

Carla dhe Paul Crozier, janë të karantinuar në banesë me 5 vajzat e tyre, përfshirë katërnjakët.

Isla, Demi, Alyse dhe Milla festuan ditën e premte ditëlindjen në shtëpi. Ato kanë një motër më të madhe Darcie, gjashtë vjeç.

Por vogëlushet të cilat duken shumë të urta, mamaja e tyre shprehet se ato grinden për gjithçka. Ajo tha se ditëlindja ishte e çuditshme, por kjo nuk e pengoi të bënte një tortë dhe të zhvillonin lojëra të shumta.

Ajo shtoi:

Falë Zotit që kemi një kopsht. Të shoh vajzat e mia të rriten më bën krenare.

Carla u shpreh gjithashtu se vajzat janë grindavece dhe nëse dikush ulet shumë afër luftojnë për ta marrë.

Burimi: DailyMail | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA