Zbulohet nëna e fëmijës së dytë të Chriss Brown

28

Reperi Chris Brown do bëhet baba për herë të dytë. Mediat e huaja raportojnë se po pret fëmijën e tij të dytë me modelen Ammika Harris.
Ende nuk është konfirmuar nëse ata janë në lidhje, por burime për “Page Six” thonë se nuk janë më bashkë.
Reperi dhe Ammika nuk kanë bërë asnjë koment rreth shtatzëninë, por komentet e tij në Instagram kanë shtuar më shumë dyshimet.
Ai shkruajti “Baby Mama Bad” në një fotografi të modeles në muajin maj. Chris është gjithashtu baba i një vajze 5-vjecare me Nia Guzman.