Zbulohet identiteti i të riut nga Durrësi që u vetëvra në spitalin COVID2/EMRI+FOTO

104

Një ngjarje tragjike tronditi Shqipërinë ditën e sotme ku një i ri u vetëhodh nga dritarja e dhomës së tij në spitalin “Shefqet Ndroqi” i njohur edhe si spitali COVID2.

Mësohet se i riu quhet Xhino Koça, 29 vjeç nga Durrësi.

29 vjeçari po trajtohej prej 4 ditësh në këtë spital dhe raportohet se gjendja e tij ishte stabël.

I riu vjen nga një familje durrsake, nëna e tij Lira Koça është stiliste e babai Leonard Koça është kreu i njësisë administrative numër 2 si dhe nipi i Roland Koçës, humoristit të njohur durrsak.

Janë në vijim hetimet për të zbardhur shkaqet që kanë çuar të riun drejt aktit ekstrem.

Dalin fotografitë e 29-vjeçarit të vetëvrárë te COVID 2, është ...

leonard koca

Xhino Koça1