Ballina Showbiz Zaimina Vasjari pozon “matchy-matchy” me të bijën

Zaimina Vasjari pozon “matchy-matchy” me të bijën

Këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë nënë e një vajze që prej një viti dhe publikon herë pas here foto të Khloes nga momente të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka zgjedhur të vishet njësoj me vogëlushen, tërësisht në të kuqe dhe e ka ndarë më të gjithë ndjekësit në ‘Instagram’.

Të dyja nënë e bijë kanë fituar zemrat e fansave duke marrë shumë komplimenta.