Vrasja në Vlorë/ Zbulohen imazhet e agresorit dhe viktimës

26

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë e Madhe të qytetit të Vlorës.

56-vjeçari Lavdosh Sulo ka vrarë me levë bashkëshorten e tij, 44-vjeçaren, Laureta Sulo. Shkak i kësaj ngjarje dyshohet të ketë qenë xhelozia e agresorit.

Policia ka shoqëruar menjëherë bashkëshortin e viktimës si autor të dyshuar në lidhje me ngjarjen e rëndë.

Më poshtë fotot e Lavdosh Sulos dhe Laureta Sulos: