Vrasja e administratorit të Kotes, arrestohen tre autorët

0
1

Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë.

Ata janë Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj
Të 3 autorët e vrasjes janë të afërm me njëri-tjetrin. Argjil Gjoka u vra pasditen e djeshme ndërsa mbeti i plagosur një 19-vjeçar.