Vlorë, makina përplas kalimtarin

17

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një kalimtar është përplasur nga një mjet tip “Benz” në rrugën Transballkanike.

Kalimtari ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë për në spital.