Vlorë, dhunoi djalin dhe plagosi me thikë vajzën e mitur, pranga babait

46

Një 50-vjeçar nga Vlorë është arrestuar, duke parandaluar një krim në familje.

Policia thotë se: bëhet fjalë për shtetasin me iniciale P.Sh., 50 vjeç, i cili nën efektin e pijeve alkoolike, ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit të tij dhe ka plagosur lehtë në dorë me mjete prerëse (thikë) vajzën e mitur.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë Vlorë, për veprën penale dhunë në familje’.