Vlorë, arrestohet 51 vjeçari për ushtrim dhune

39

Policia e Vlorës ka arrestuar një 51 vjeçar pasi ushtroi dhunë ndaj gruas dhe vajzave të tij.

Sipas njoftimit të policisë, u arrestua në flagrancë shtetasi me iniciale R.D 51 vjeç banues në Vlorë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes dhe dy vajzave të tij.