Vlorë, aksidentohet rëndë punëtori dhe pret dorën

37
Wrench, Basic tool for fixing in crude oil site

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Vlorës, ku një punëtor i naftës është aksidentuar gjatë orarit të punës dhe ka prerë dorën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një prej puseve të naftës në Gorrisht.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A.G. i cili është dërguar me urgjencë drejt Tiranës për mjekim të specializuar.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja, janë ende të paqarta.