Vjen bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi, Nora dhe Era sjellin super hitin

33

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Nora Istrefi publikoi një foto e veshur me një fustan lejla, me të cilin ekspozonte linjat e saj perfekte.

Nora njoftoi se së shpejti do të publikojë dhe këngën e saj të re po këtë herë nuk vjen vetëm. Pjesë e këtij videoklipi do të jetë dhe motra e saj Era Istrefi.

Edhe pse akoma nuk e kanë publikuar videoklipin, këngë e tyre po bën xhiron e rrjetit pasi dhe këngëtari i njohur Claydee e ka postuar në Instastoryn e tij.