Ballina Showbiz Veshjet më të veçanta të Grammy Awards 2019

Veshjet më të veçanta të Grammy Awards 2019

Në Californi yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards.

Shumë ngjyra, dekoltetë dhe modele të çuditshme, kanë dominuar një nga eventet më të mëdha të muzikës.

Ja yjet që spikatën më shumë me veshjen e tyre të veçantë në Grammy Awards 2019.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri