Vërtetë prekës gjesti që Agron Llakaj ka bërë për Bes Kallakun

32

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e  tij  në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte nga Bubqi për në Tiranë për të marr pjesë në spektaklin Portokalli.

I ftuar në ‘Late night show’, Besi ka zbuluar se në fillimet e tij ai flinte në karrige dhe moderatori asaj kohe i Portokalli Agron Llakaj ka qenë i pari që e ka ndihmuar.

“Nuk e kam thënë kurrë, por ja vlen ta them që Agron Llakaj ka qenë një nga ata që ka kontribuar jashtëzakonisht shumë për mua. Nuk dua ta bëj bajat fare, por në fillimet e mia flija në karrige. Agron Llakaj ka qenë personi që më hapi derën e shtëpisë dhe më tha hajde fli tek shtëpia ime,” është shprehur Besi në emision.

ImageImage