Ballina KULTURË Vajza me shami dhuron spektakël në basketboll

Vajza me shami dhuron spektakël në basketboll

Revista sportive amerikane “Bleacher Report” përmes platformave të veta çdo ditë publikon video, mbresëlënëse me skena të ndryshme, zakonisht të karakterit sportiv.

Në shumicën e videove, mund të shihen momente vërtetë interesante. Ndërkaq, është publikuar një video tepër interesante e një vajze me shami, e cila tregon aftësitë e jashtëzakonshme në basketboll.

Shikoni sesa bukur luan basketboll kjo vajzë, e cila merr pëlqime, komente dhe shpërndarje pa fund për lojën e bukur që zhvillon.