U sulmua nga disa qen endacakë, 4 vjeçari niset me urgjencë drejt spitalit

28
Foto Ilustruese

Një fëmijë vetëm katër veç është paraqitur në spital ditën e sotme me plagë në fytyrë.

Burime për median bëjnë me dije se katër vjeçari është nga Shupenza dhe dyshohet të jetë sulmuar e kafshuar nga disa qen endacakë.

Fëmija po merr aktualisht ndihmë mjekësore, teksa pritet të vendoset nëse do të qëndrojë në spitalin e Bulqizës apo për mjekim më të specializuar do të niset drejt Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here