U rrah barbarisht nga nipi, ja si duket 66 vjeçari pas dhunës në vendin e punës

44

Në foton që shihni më poshtë është Kodhel Leka, 66 vjeçari i cili u rrah barbarisht nga nipi. Ai u transportua në spitalin e Traumës për të marrë kujdes mjeksor.

I gjithë konflikti nisi për një shkak tejet banal. Nipi i tij Edjon Leka kishte marrë nga shtëpia e tij një telefon celular të cilin Kodhel Leka i kishte kërkuar t’ja kthente.

Pas ditësh debat, nipi ka shkuar në vendin ku punonte 66 vjeçari dhe e ka rrahur në mënyrë barbare. Më pas ai është arrestuar nga policia e Pogradecit e bashkëpunëtori i tij është shpallur në kërkim.

Sot Kodhel Leka i ka duart e thyera dhe ka plagë të shumta në fytyrë.

Ai ka dy duar të thyera, përveç plagëve të shumta në fytyrë.