U hodh nga kati i katërt, vdes në vend një person në Shkodër

180

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ora 14:30, në lagjen Naim Gjylgebu.

A. M. 65 vjeç , banues në lagjen Naim Gjylbegu, në kushte depresioni dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje .

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi A. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.