“Tundet” Durrësi, ja sa i fortë ishte tërmeti sipas IGJEUM!

85

Një tërmet me magnitudë 3.6 i shkalles Rihter eshte ndiere pasditen e sotme.

Lëkundjet u regjistruan ne oren 19:23.

Sipas IGJEUM, epiqendra e termetit raportohet te ishte në Detin Adriatik dhe lekundja kishte thellësi 28 km.

igjeum termet