Tronditet Shkodra, plagoset me armë një person

80
Foto ilustruese

Tronditet sërish nga krismat e armëve Shkodra.

Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mushan, Njësia Administrative Dajç.

Burime bëjnë me dije se I.M. 24 vjeç ka mbërritur në spital i plagosur, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes janë nisur forca të shumta policie dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje.