Tronditëse në Lushnje, 26 vjeçari hidhet nga kati i dytë

202

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:20, në afërsi të rotondos së Savrës.

B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./noa.al/

Njoftimi nga policia

Lushnjë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:20, në afërsi të rotondos së Savrës, shtetasi B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.