Ballina Stil / Modë Trendet që vera 2019 ka rezervuar për ne dhe nuk duhet t’i...

Trendet që vera 2019 ka rezervuar për ne dhe nuk duhet t’i humbasim

Këtë sezon vere trendet kryesore që Instagrami dhe të gjithë bloggeret e modës janë fokusuar së shumti, janë këpucët që do të na shoqërojnë.

Printe kafshësh + takë ortopedike

View this post on Instagram

Meet the Billie Wedge

A post shared by S T A U D (@staud.clothing) on

Lëkurë + byzylyk

View this post on Instagram

Cravings #sophiebuhai #giuseppezanotti #netaporter

A post shared by Anina Heé (@anina.hee) on

Platformë

Rripa

View this post on Instagram

SS19 flip-flops | in stores and online

A post shared by BEVZA (@bevza) on

Çorape + gomë

View this post on Instagram

Showed up in court straight flexin’

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on