Tragjike në Itali/22 vjeçari shqiptar përplaset nga treni

48
Rome Italy September 29, 2019 View of a Italian ambulance driving through the streets of Rome in the morning

Një 22-vjeçar ka gjetur vdekjen dy ditë më parë në Itali.

Bëhet me dije se ai është përplasur nga treni i linjës Venecia-Adria.

Pas aksidentit, ekspertët krijuan edhe skemën e ngjarjes.

Ata thanë se i riu ishte i shtrirë në shina dhe shoferi nuk ishte në gjendje të ndalte trenin.

Sipas të dhënave i riu është Dionis Pepa.