Tjetër humbje jete nga energjia elektrike në Tiranë

87

Një 57-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në fshatin Picallë. Dyshohet se shkaku i vdekjes është kontakti me rrymën elektrike.

Tiranë/Informacione paraprake

Rreth orës 17:10, në fshatin Picallë, dyshohet se duke peshkuar ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasit K. D., rreth 57 vjeç.