Tiranë, vijon protesta te Unaza e Re

27

Banorët e Unazës së Re kanë vijuar edhe sot protestën kundër projektit që shemb banesat e tyre.

Në protestë merr pjesë po ashtu si ditët e mëparshme të protestës edhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, si dhe deputetë të tjerë të opozitës në mbështetje të tyre.