Tiranë, të shtëna me armë zjarri tek Tregu Ushqimor

49

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mingjesin e sotëm tek Tregu Ushqimor në Tiranë.

Nuk raportohen persona të plagosur. Ende nuk dihen shkaqet dhe autorët e ngjarjes.
Forcat policore janë drejtuar për në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve.