Ballina Aktualitet Tiranë, shpërthen makina tek kopshti botanik

Tiranë, shpërthen makina tek kopshti botanik

Nje shpërthim i fuqishëm ka ndodhur tek kopshti botanik pak minuta më parë.

Një makinë ka marë flakë dhe më pas ka shpërthye. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje