Tiranë/Shpërthen bombola e gazit në katin 5 te Shkolla e Kuqe

23

Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë.

Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar.

Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.