Kronikë LAJME Lajmi i Fundit

Tiranë, refuzohet nga i dashuri, vajza helmon veten dhe ndërron jetë në taksi

Tre ditë më parë një vajzë, e cila ka helmuar veten për shkak të refuzimit të të dashurit ka ndërruar jetë.

Alma Gj. e ka vendosur të kryejë aktin vetëflijues pas përballjes me refuzimin e të dashurit. Ajo ka shkuar në shtëpinë e këtij të fundit, por ai ka vendosur t’i japë fund lidhjes, duke mos i dhënë më asnjë shpresë.

Duke mos e përballuar dot refuzimin, Alma Gj. ka vendosur të helmojë veten. Pasi ka konsumuar helmin ajo ka marrë një taksi në rrugën e Qeqit për të shkuar në shtëpinë së saj, aty ku nuk mundi të mbërrinte e gjallë. E reja ka ndërruar jetë brenda në taksi.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment