Tiranë, përplasen dy automjete

48

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet dhe mësohet se në incidentin e ndodhur në zonën e Shkozës janë përfshirë dy automjete.

Policia ka ardhur menjëherë në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit si dhe zbardhjen e situatës si dhe ka vënë në dije se aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Në këtë pjesë të rrugës, ka ndaluar qarkullimi i mjeteve për disa momente.