Tiranë/Një shofer përplas biçiklistin

28

Një aksident është rregjistruar mëngjesin e sotëm në Vaqarr të kryeqytetit.

Raportohet se makina ka përplasur drejtuesin e një biçiklete.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit me iniciale E.B, ka aksidentuar drejtuesin e biçikletës.

I aksidentuari, ende i paidentifikuar, është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.