Tiranë/Një i mitur aksidentohet nga automjeti

209

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur sot në rrugën “3 Dëshmorët” në kryeqytet.

Një i mitur me inicialet A.B., 10 vjeç, dyshohet se është përplasur nga mjeti me drejtues J. S.

I mituri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.