Aktualitet Kronikë LAJME Lajmi i Fundit

Tiranë, makina del nga rruga në Ali Dem, përplas këmbësorin dhe shtyllën

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur sot në mbërëmje në rrugën e Ali Demit ku një makinë pasi doli nga rruga përplasi një shtyllë dhe një këmbësor. Burime për median bëjnë me dije se i plagosur mbeti këmbësori 69- vjeçar Ramazan Elezi i cili është nën kujdesin e mjekëve në spital ndërsa automjeti drejtohej nga personi me inicialet I.S.

Ramazan Elezi ishte rastësisht afër kryqëzimit tek Ali Demi kur është përplasur nga automjeti i I.S.

 

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment