Tiranë, grabitje me armë në një pikë këmbimi valutor

25

Sipas burimeve të policisë vendase është bërë me dije se persona të armatosur dhe me maska, kanë “mësyrë” në një pikë të këmbimit valutor në kryeqytet.

Mësohet se tentativa e tyre për grabitje, ka dështuar, ndërsa ende ata nuk janë identifikuar.

Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në rrugën “Aleksandër Moisiu”.