Tiranë, gjendet i pajetë një 60 vjeçar

20

Një person rreth të 60-ave është gjendur i pajetë në në Sharrë-Kombinat, në zonën e varrezave.

Viktima ende i paidentifikuar dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Nga ana e policisë së Tiranës po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.