Tiranë, ekzekutohet një person tek Liqeni Artificial

35

Një person është qëlluar për vdekje pasditen e së shtunës pranë Liqenit Artificial.
Bëhet e ditur se viktima është 62-vjeçari H. B.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e vrasjes.

Nga uniformat blu mësohet se është identifikuar autori dhe po punohet për kapjen e tij.