Ballina LAJME Tiranë, deputeti Shehaj: S’kemi frikë, Braçe të shqetësohet për kupolën e PS

Tiranë, deputeti Shehaj: S’kemi frikë, Braçe të shqetësohet për kupolën e PS

Deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar përmes një postimi pas vendimit unanim të PD për djegien e mandateve. Në reagimin e tij, Shehaj ka dhe një përgjigje për zv/kryeministrin Erjon Braçe, i cili po sot deklaroi se djegia e mandateve vjen nga dëshmpërimi i madh i opozitës.

“Po dorëzojmë mandatet sepse u faktua mega korrupsioni prej 30 milionë eurosh dhe dolën përgjimet e blerjes së votave. Por askush nuk u arrestua,” -shkruan Shehaj ndërsa thekson se Braçe duhet të shqetësohet për shokët dhe për partinë e tij qe do përfundojnë keq. Sa për ne demokratët, tashmë jemi pa imunitet!