Tiranë, aksident në qendër, makina “fluturon” në trotuar

32

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës së kryeqytetit.

Një makinë e tipit fuoristradë “Benz” ka fluturuar në trotuarin që ndodhet në ndërtim në zonën e njohur si “Shallvaret”.

Policia ka nisur hetimnet e menjëhershme në vendin e ngjarjes dhe bën me dije se nuk ka pasur të plagosur.