Tiranë, aksident me pasojë vdekje

22

Një aksdent i me pasoja të rënda ka ndodhur pasditen e së premtes, në rrugën “28 nëntori”.

Një makinë ka aksidentuar për vdekje një këmbësor ende të paidentifikuar.

Policia po kryhen veprimet e mëtejshme proçeduriale me drejtuesen e mjetit, dhe po punon për identifikimin e këmbësorit.