Tiranë, aksident, gruaja përplaset nga makina

23

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Një automjet ka përplasur një grua që po kalonte rrugën në zonën e “Ali Demit”.

Ajo është transportuar në spital në gjendje të rëndë. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.