Tetë trendet e modës që do të pushtojnë Instagramin gjatë 2019

34

Në epokën e Instagram-it, imazhet kanë një impakt shumë të madh për mënyrën sesi vishen femrat dhe se çfarë rrobash të blejnë.

Më poshtë ju sugjerojmë trendet më të mëdha të modës për 2019-n që për muajt e ardhshëm do të kryesojnë Instagramin dhe do të marrin vëmendjen e të gjithëve

Veshjet sportive do të jenë më të preferuarat tuaja gjatë vitit të ardhshëm, por mos u shqetësoni nëse keni një stil më klasik, pasi mund të dukeni e rafinuar nëse zgjidhni veshje që kanë këtë stil.

Rrethi i kokës

Bluzat shumëngjyrëshe 

Kanatjere si të vrapuesve

Streçe çiklizmi

Ngjyra e gjelbërt në të hirtë

Veshjet ngjyrë neoni

Aksesorët me thekë

Fustanet me fruda stil vintage