Ballina Stil / Modë Tetë modele këpucësh që do bëjnë namin gjatë 2019

Tetë modele këpucësh që do bëjnë namin gjatë 2019

Pavarësisht faktit se këpucët nuk janë gjëja e parë që bie në sy teksa shohim një person, ato kanë një rol të rëndësishëm kur bëhet fjalë për stilin. Madje ndonjëherë mjaftojnë një palë këpucë trendy, për të bërë diferencën në një veshje. Në vijim do iu tregojmë këpucët e adhurueshme që pritet të bëjnë namin këtë vit!

Modeli Mary Janes

Sandale me rripa shumë të hollë

Çizme bezhë dhe kafe

Sandale me majë katrore

Shapka me majë dhe me takë të lartë

Balerina

Shapka me takë të ulët, të trashë

Këpucë të stolisura me kristale