Ballina Stil / Modë Tetë kombinimet dimërore më në trend

Tetë kombinimet dimërore më në trend

Temperaturat e ulëta të stinës së dimrit nuk duhet të ndikojnë me patjetër në mënyrën tonë të të veshurit.

Pavarësisht se na duhet të veshim rroba dimërore si çizme, pulovra apo xhupa kjo nuk do të thotë se nuk duhen kombinuar.

Por që të shpëtojmë nga sikleti i të kombinuarit dhe të dukemi fashion çdo ditë të dimrit, çdo vajzë duhet të ketë në dollap të paktën këto veshje:

Xhup i fryrë me shkëlqim

Fustan gjumi

Xhaketë sportive velvet

Golf neon

Fustan me print leopard

Pantallona lëkure

Kostum kadife

Pallto pellushi