Tendencë e re! Vajzat shqiptare të ekranit “u vënë flakën flokëve”!

38

Një tendencë e vërtetë po shihet te vajzat shqiptare të showbizit.

Aktualisht ngjyra e flokëve e preferuar e më të famshmeve shqiptare është ajo karrotë.

Bebe Rexha, u shpreh se i pëlqen shumë vetja me këtë ngjyrë. Rina i adhuron flokët e saj portokalli. Me këtë preferencë janë shfaqur dhe Loredana, Dafina, Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi

Gjithashtu edhe Eleni Foureira duket sikur e dashuron këtë ngjyrë flokësh.

Portokalli, ngjyrë ndryshku, të kuqe, nuk ka rëndësi nuanca, ajo që vihet re është se kjo tendencë po bëhet tepër e zakonshme tek vajzat shqiptare të ekranit, të cilat mesa duket po përshtaten më së miri me vjeshtën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here