Tendenca e re e rripave në vitin 2019-të

85

Tendenca e madhësisë së rripave së fundmi ka ndryshuar. Ndryshe nga sa ishim mësuar vitet e fundit me rripat e hollë dhe elegantë, duket se tani po rikthehet moda e rripave të trashë.

Blogeret dhe influencueset e modës tashmë kanë nisur t’i vendosin në mënyrën e tyre dhe sugjerimet për t’i kombinuar janë kryesisht në bel mbi fustane, pulovra apo pallto.

Rripi mbi pallto

Mbi fustanin elegant të mbrëmjes

Kombinojeni me veshjen shumëngjyrëshe

Në veshjen “casual”, tek xhinset

Mbi fustanin e lirshëm, një ngjyrësh

Në funde

Shtojeni si aksesor tërheqës