Stil / Modë

Tendenca e preferuar e çizmeve deri në gju

Vjeshta sjell gjithmone një ton të vecantë të trendit të këpucëve dhe pothuajse cdo vjeshtë apo dimër, nuk mund të mos përfundojmë pa zgjedhur në garderobën tonë një palë çizme në gju.

Janë kaq të këndshme saqë nuk mund t’u rezistojmë dot , duke i kombinuar ato qoftë me fund, fustan apo xhinse .

Duke i cilësuar si të preferuarat për një “street style” perfekt gjatë ditëve të ftohta le t’i hedhim një sy dhjetë modeleve më në modë.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment