Telashe të tjera për Cristiano Ronaldon

Ndahen Ronaldo dhe Georgina Rodriguez?!

Pas problemeve me akuzat për përdhunim, duket se telashet për lojtarin e Juventusit, që njihet me nofkën CR7, nuk paskan të sosur, pasi tani atij i duhet të përballet edhe me një krizë xhelozie.

Georgina, bashkëjetuesja aktuale e tij, është shprehur e nervozuar me ish-të dashurën e portugezit, Raffaella Fico, që pak ditë më parë lëshoi disa deklarata mbi lojtarin, duke theksuar se marrëdhënia e saj më të ishte e barazvlefshme me “11 muaj dashuri.”

Raffaela fico

 

Edhe pse këto fraza kanë lidhje me të kaluarën, ato e kanë tërbuar gjithnjë të fejuarën aktuale të futbollistit. Bashkëjetuesja e tij duket se ndjen ende një familjaritet mes tyre dhe i druhet ndoshta një krize të fortë që ish-velina mund të shkaktojë. Por, ende nuk dihet nëse ka një ndarje të çiftit apo jo.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *