Të shtëna me armë në Tiranë

153

Të shtëna me armë në Tiranë.

Paraprakisht dyshohet se disa banorë janë konfliktuar me sende të forta në afërsi te shkollës Çajupi.

Sherri nuk ka lidhje me shkollën dhe janë dëmtuar 4 persona me sende të forta.

Dyshohet se njëri ka qëlluar në ajër me armë zjarri por deri tani nuk konfirmohet nëse ka të plagosur nga arma.

Shërbimet e Policisë kanë ndërhyrë në kohë dhe kanë parandaluar përshkallzimin e konfliktit. Është sekuestruar një armë zjarri pistoletë ndërsa dy persona janë shoqëruar në komisariat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.