Të shtëna me armë në Fier, raportohet për një të plagosur

51

Përplasje me armë në qytetin e Fierit. Raportohet për një të plagosur.

Burime për median bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë QTU.

Një ambulancë dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.